Get Adobe Flash player

Rok szkolny 2013/2014

1. LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
Organizator: Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki 2014
KACPER CZACZYK –LAUREAT
Opiekun: Grażyna Sarecka


2. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki 2014
KACPER CZACZYK –LAUREAT
Opiekun: Monika Wesołowska


3. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii 2014
KACPER CZACZYK –LAUREAT
Opiekun: Agnieszka Skalska
ANNA BETŁAKOWSKA –LAUREAT
Opiekun: Agnieszka Skalska
KATARZYNA WYRWAŁ- FINALISTKA
Opiekun: Agnieszka Skalska


4. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego 2014
ZUZANNA REWERS – LAUREAT
Opiekun:  Magdalena Wódczak
JOANNA MYDLIKOWSKA -FINALISTKA
Opiekun: Ewa Kujawa


5. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii 2014
BARTOSZ LUSIAK –LAUREAT
Opiekun: Dariusz Skalski


6. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego 2014
ANNA BETŁAKOWSKA –LAUREAT
Opiekun:  Agnieszka Rapała


7. Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy „Poznajemy Ojcowiznę”.
Organizator: Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze
ZOFIA SZAŁACIŃSKA –LAUREAT NA SZCZEBLU CENTRALNYM, I MIEJSCE W ETAPIE WOJEWÓDZKIM,
NAGRODA SPECJALNA KWARTALNIKA PTTK GOŚCINIEC ZA PRACĘ O ANNIE KRZYCKIEJ
JAKUB WIEWIÓRA - LAUREAT NA SZCZEBLU CENTRALNYM, I MIEJSCE W ETAPIE WOJEWÓDZKIM
NAGRODA SPECJALNA KWARTALNIKA PTTK GOŚCINIEC
Kategoria: gimnazja prace zespołowe

Zofia Szałacińska z klasy I c i Jakub Wiewióra z klasy II b zostali laureatami na szczeblu centralnym za pracę o Annie Krzyckiej „Mieć otwarty umysł i serce”. Otrzymali też nagrodę specjalną kwartalnika PTTK „Gościniec PTTK”. Etap centralny obył się w Biłgoraju w dniach 16- 18 maja. Nagrodzona praca otrzymała I miejsce na etapie oddziałowym w Żninie, I miejsce na etapie wojewódzkim we Włocławku w kategorii gimnazja prace zespołowe i została zakwalifikowana do etapu centralnego, gdzie została nagrodzona.


8. Wojewódzki Konkurs Poezji Regionalnej
HANNA SZEWCZYK –III MIEJSCE
MAGDALENA GADOMSKA –WYRÓŻNIENIE
Opiekun: Ewa Kujawa